2006 yılında kurulan Altınkum Döküm Malzemeleri 2015 yılına kadar nakliye, silis kumu, bentonit ve kömür tozu satışlarıyla faaliyetini sürdürmüştür.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kaliteli hizmet vermek için yatırımlar yaparak 2015 yılında Konya Dökümcüler Sitesi’nde 1000 m² bir depoda ürün çeşitliliğini artırarak sektöre hizmetine devam etmiştir.

 

Bölgenin ihtiyaçlarını dikkate alarak 2020 yılında da yatırımlarına devam etmiş, Ankara Sincan Organize Sanayisi’nde bulunan şubesini açmıştır.  

 

Altınkum Döküm Malzemeleri   Konya Merkez ve Ankara Şubesi  ile dünya pazarından ithal ettiği  pik demir , ferro alyaj ürünleri  ve  döküm sektörünün ihtiyacı olan diğer malzemeleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Ürün temini ve nakliye konusunda zamanında ve eksiksiz hizmet için güçlü personel kadrosu ve gerekli ekip ve ekipmana sahip olan Altınkum Döküm, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Altınkum Döküm, ürünlerin temini konusunda toptan ve perakende satış hizmetini ve bu ürünlerin kapıya kadar teslimatını gerçekleştirerek piyasadaki mevcut rakiplerinden farklı bir anlayışa sahip olduğunu göstermektedir.

 

Önceliğimiz arasında müşteri memnuniyetini sağlamak, ihtiyaç duyulan bilgi ve birikimleri aktarmak ve tüm müşterilerini iş ortağı olarak görmek yer almaktadır.

Geniş Nakliye
Filosu

Depolama
Kolaylığı

YENİLİKLERDEN HABERDAR OL